::: Raki na buty


 

           Ice Trak             Mount Trak

Superraki na buty do chodzenia

- Elastyczne superraki z łańcuchem pod podeszwę buta.

     - Ze specjalnego stopu stali obrabianej cieplnie. Skuteczna przyczepność      zapewniona przez zęby ze specjalnego stopu stali obrabianej cieplnie oraz przez  łańcuch o ogniwach najwyższej jakości.

- Raki po prostu zakłada się na buty.

- Raki na butach są wygodne i niemal niewidoczne. Można je nosić w nie­wielkiej torebce, a więc zawsze można je mieć pod ręką.

 

Raki Ice Track i Mount Track przeznaczone są do noszenia w terenie ośnie­żonym lub oblodzonym.

 

Dlatego należy zachować wielką ostrożność przy poruszaniu się po podłożu pozbawionym śniegu i lodu. Nie należy ich w ogóle używać na podeszwy skó­rzane, podczas prowadzenia samochodu i przy chodzeniu po pochyłościach, któ­rych nachylenie przekracza 20%.

 

Do raków mogą przyczepiać się drobne gałęzie, kawałki ziemi itp., które zwiększają ryzyko potknięcia się.

 

Nie możemy oczywiście przewidzieć wszystkich ewentualnych zagrożeń, a z tych nie da się wykluczyć ryzyka przewrócenia się.

  Rozmiary :S (33-36), M (37-40), L(41-44), XL (45-48)

 

 

Producent nie bierze odpowiedzialności za bezpośrednie i pośrednie szkody wynikłe z używania raków. Dotyczy to zarówno używania prawidłowego, jak i nieprawidłowego, w tym ostatnim wypadku zarówno spowodowanego działa­niem umyślnym jak i nieumyślnym.

 Cena netto Ice Trak120 PLN Mount Track 140 PLN


chaussures salomon trail chaussures salomon trail air jordan 11 air jordan 11 air jordan 11 air jordan 11 basket new balance basket new balance