::: POSCH
Lider na rynku europejskim. Wszystko zaczęło się w 1947 r. Od tego momentu upłynęło wiele czasu. Przedsiębiorstwo rodzinne Posch zatrudnia obecnie 177 pracowników i jako lider na rynku europejskim oferuje bogatą paletę produktów: łuparki do drewna krótkiego i metrowego, piły tarczowe
i pilarko-łuparki do obróbki drewna opałowego z różnymi rodzajami napędów i osprzętem. Każda maszyna firmy Posch kryje w sobie 72 lat doświadczenia i pasję dążenia do dalszego podnoszenia jakości produktów.
Wysokiej jakości, trwałe, niezawodne maszyny firmy Posch odznaczają się szczególnie wytrzymałą konstrukcją. Zapewnia ona długi okres użytkowania, jak również zachowanie wartości urządzeń. Produkty firmy Posch są projektowane i wytwarzane zgodnie z najnowszym stanem techniki i przekonują wysokim komfortem obsługi oraz doskonałym stosunkiem ceny do oferowanej jakości. Wszystkie maszyny są produkowane w południowo - austriackiej miejscowości Leibnitz i dlatego są na wskroś „Made in Austria”.
Bezpieczeństwo ponad wszystko.
Produkty firmy Posch są markowymi wyrobami, odznaczającymi się najwyższym bezpieczeństwem użytkowania. Ponadto, oprócz
znaku CE, nasze maszyny posiadają również znak GS, który potwierdza zgodność z normami z zakresu bezpieczeństwa. Od 1995 r. firma Posch jest jednym z pierwszych austriackich zakładów produkcyjnych, których
system zarządzania jakością otrzymał certyfikat ISO9001. W 1998 r przedsiębiorstwo zostało wyróżnione austriackim godłem państwowym.
Serwis jest częścią naszej filozofii Maszyny firmy Posch posiadają długi okres trwałości użytkowej. Dodatkowo gwarantujemy Państwu zaopatrzenie w części zamienne przez 20 lat. Ponieważ doskonały serwis klienta jest częścią naszej filozofii.Prospekt.
214/2015  http://www.posch.com/allsite_prod1/ContentView/6/FrontEnd?pageId=26202&language=pl

1015/2016

www.posch.com/pl
Przegląd maszyn firmy POSCH: